Kniha návštev

Dátum: 25.01.2011

Vložil: Miške

Titulok: Re:Modrova

Ďakujem za želanie!
Ešte "fungujeme" i keď z pôvodnej zostavy vedúcich zostávajú iba Miloš, Janka a Ja. Napriek tomu sú stále "fanatici", ktorí sú ochotní robiť z deťmi zodpovedne a s elánom.

Pekný deň Tebe i ostatným rodinným táborníkom želá
Ing. Zdeněk Friedrich

Odpovedať

—————

Dátum: 17.02.2010

Vložil: Michal Pustai

Titulok: neopísateľné zážitky

Prajem krásny deň všetkým.
Volám sa Michal Pustai, po pätnástich rokoch od mojej prvej skúsenosti s Vami sa Vám opäť prihováram. Nie len že som v táboroch pod vašim velením zažil veľa krásnych a nezabudnuteľných zážitkov, ale som sa aj mnohému naučil. Vďaka Vám naďalej rád spoznávam nových ľudí, či pomáham ostatným. Základy spolunažívania, kolegiality, či lásky som nabral práve vo Vami uskutočňovaných táboroch. S Katkou Koňušiakovou sme sa dokonca stali manželmi (táborovými samozrejme) ;) a s Martinom Račkom super kamaráti.
Chcem lem povedať, vďaka. Vďaka Vám za rady, skúsenosti, pochopenie i starostlivosť. Vždy na Vás len v dobrom budem spomínať a v budem dúfať, že sa raz isto všetci stretneme. Tak teda veľa zdaru, sily a hlavne pevné nervy.
PS:Nikdy nezabudnem na táborové karnevaly, obzvlášť na ten, kde som vystupoval ako Anastázia-deva z predmestia ; )
s pozdravom a hlbokou úctou
Michal Pustai

Odpovedať

—————

Dátum: 28.02.2010

Vložil: Zdeněk Friedrich

Titulok: Re:neopísateľné zážitky

Milý Michal!

Na deti v našich táboroch si my - kmeňoví vedúci veľmi dobre spomíname. Najmä na vaše prvé kroky v našich táboroch. V mene vedúcich Ti ďakujem za pekné slová a želám Ti, aby si sa v tom "skutočnom" svete, o ktorom sme si v táboroch hovorili a pre ktorý sme Vás v duchu fair-play pripravovali, darilo mininimálne tak dobre, ako sa Ti darilo v našich táboroch.
ZF
PS: Martin Račko je v Londýne.

Odpovedať

—————

Dátum: 14.02.2010

Vložil: Katarina Konusiakova

Titulok: najkrajsie zazitky

Dobry den, volam sa Katka Konusiakova,mozno si ma uz nepamatate,ale zato ja Vas velmi dobre. Chodievala som kazdy rok do Vasho tabora do Modrovej a mam naozaj krasne spomienky. Dokonca s niektorymi z nasej partie som este v kontakte. Tam sme sa stretavali kazdorocne napriklad- Lucia Cuntalova, Andrej Valach, Martin Maron,Martin Racko, Misko Pustai, Ada Nemethova a vela inych. Akurat,ze sme sa nejak roztrusili a zostali bez kontaktov,skoda.Strasne som rada,ze som Vas takto nasla a dakujem za tu velku hrbu krasnych zazitkov. Pozdravujem cely tim.

Odpovedať

—————

Dátum: 28.02.2010

Vložil: Zdeněk Friedrich

Titulok: Re:najkrajsie zazitky

Milá Katka!

Na Teba si všetci veľmi dobre spomíname. Vždy si bola milým usmiatym "dievčatkom", ktoré nepokazilo žiadnu "srandu". Pokiaľ by si mala dajaké vlastné foto z táborov, prosím Ťa, ak je to možné, naskenuj mi ich a pošli e-mailom.
Veľmi pekne Ťi ďakuje a pozdravuje Ťa
Ing. Zdeněk Friedrich

Odpovedať

—————

Kontakt

Ing. Zdeněk Friedrich

Privat: Jiráskova 15, 917 02 Trnava

0903 949 584
0904 208650
Práca: Dôchodca
917 02 Trnava